Zapraszamy do odwiedzenia CSiR PK Fitness Clubu

październik 11, 2010

Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesny, klimatyzowany, w pełni wyposażony w wysokiej klasy sprzęt klub o powierzchni 750 m2 Swoją ofertę kierujemy do osób, które chcą aktywnie spędzić czas w miłej atmosferze. Poprawić kondycję i sylwetkę oraz lepiej się poczuć.

Atutem klubu jest najnowszy sprzęt treningowy renomowanych firm, takich jak: Kettler, BH fitness, Olimp, a także nowocześnie urządzona sala do aerobiku. Dla osób chcących zrzucić zbędne kilogramy bez większych wyrzeczeń, klub oferuje urządzenie VACU (spacer w podciśnieniu). To miejsce gdzie pożądane przez Państwa cele stają się rzeczywistością. Zespół kompetentnych
i zaangażowanych instruktorów posiadających kwalifikacje do prowadzenia zróżnicowanych zajęć służy radą i pomocą w ich osiągnięciu. Wasze zadowolenie jest naszym sukcesem. Chcemy aby Państwo ćwicząc u nas połączyli przyjemne z pożytecznym, miło spędzili czas osiągając jednocześnie zamierzone efekty treningowe. Mamy nadzieję, iż ćwiczenia u nas będą dla Państwa miłym przerywnikiem od szarej rzeczywistości.

Harmonogram.pdf

Zajęcia:

Zajęcia Body Shape to specjalna kompilacja ćwiczeń wzmacniających i doskonale rzeźbiących całą sylwetkę, wszystkie partie mięśni. Ćwiczenia wykonywane są z wykorzystaniem hantli oraz obciążeń na nogi.

BPU W ćwiczeniach zwracamy uwagę na kształtowanie takich partii mięśni jak: biodra, uda, pośladki. Główny akcent położony jest na poprawę położony jest na poprawie wytrzymałości organizmu I podniesieniu napięcia mięśniowego w celu uzyskania bardziej sportowej sylwetki

FAT BURNING Ćwiczenia „spalające tłuszcz“. Ich sekret tkwi w utrzymywaniu tętna na poziomie 120 – 130 uderzeń na minutę. W takt niezbyt szybkiej muzyki wykonuje się bardzo proste, niezbyt męczące ćwiczenia, tworzące nieskomplikowany układ choreograficzny. Trening o umiarkowanej intensywności (bez skoków, wymachów, czy energicznych ruchów).

FIT Ball Trening wzmacniająco-kształtujący oraz ćwiczenia relaksująco-rozciągające z wykorzystaniem dużych piłek ,bezpieczne ćwiczenia równoważne angażujące głębokie mięśnie tułowia odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowej postawy oraz wzmocnienie kręgosłupa

GYM DONUT jest nowatorskim przyrządem gimnastycznym, pozwalającym na ćwiczenie wszystkich grup mięśniowych. Brak stabilności, jaką ma ciało podczas ćwiczeń na podłodze, sprawia, że do pracy zostają włączone mięśnie postawne, odpowiadające za utrzymanie kręgosłupa w prawidłowym położeniu. Zdecydowanie pomaga poprawić zdolność utrzymania równowagi, stabilizacji i kontroli własnego ciała. GYM DONUT doskonale amortyzuje kręgosłup podczas wielu ćwiczeń, pozwalając tym samym skupić się na ćwiczonej partii mięśniowej. W przeciwieństwie do przyborów o konstrukcji wypukłej (np. duża piłki Body Ball) na GYM DONUT można wykonywać ćwiczenia mięśni grzbietu, bez nieprzyjemnego dla ćwiczących, wzrostu ciśnienia w jamie brzusznej. Konstrukcja GYM DONUT pozwala na budowanie zestawów ćwiczeń dla wszystkich grup zaawansowania uczestników zajęć. Duża wytrzymałość materiału pozwala na ćwiczenia osobom z dużą nadwagą.
GYM DONUT sprawdza się również doskonale w treningu wytrzymałościowym oraz zajęciach choreograficznych o podwyższonej intensywności.

Yoga Iyengara to najstarsza znana forma ćwiczeń fizycznych sprzyjająca fizycznemu i energetycznemu oczyszczaniu organizmu, jak również pozwalająca uzyskać elastyczność, siłę i wewnętrzną równowagę.

MAMA+ Aktywny wypoczynek przy muzyce wpływa pozytywnie na stan fizyczny i psychiczny zarówno matki jak dziecka. Jest gwarancją sprawności i świetnego samopoczucia przez okres trwania ciąży oraz pozwala na szybki powrót do formy po porodzie.
Wykorzystywane formy ćwiczeń:
oddechowe (sposoby oddychania, oddychanie w ciąży, nauka parcia)
korygujące sylwetkę
relaksacyjne i odprężające
wzmacniające mięśnie górnej części ciała
wzmacniające mięśnie dolnej części ciała (głównie mięśnie miednicy)

Pilates Istotą treningu jest praca nad wszystkimi partiami ciała przez rozciąganie, spinanie i rozluźnianie mięśni. Trening ukierunkowany jest na poprawę elastyczności, siły, równowagi i świadomości ciała. Zaletą Pilates jest niezwykła efektywność. Zajęcia korzystnie wpływają na wygląd i psychikę ale mają również znaczenie terapeutyczne. Niwelują bóle kręgosłupa i stawów, uczą poprawnego oddychania. Ćwiczenia Pilates są odpowiednie dla każdego, bez względu na kondycję fizyczną czy stan zdrowia

SALSA
Uzależnia od tańczenia i dźwięków clave.
Bezkompromisowo walczy z nudą, skutecznie poprawia nastrój.
Ma anielski uśmiech i diabelską moc.
Należy do gatunku uwodzicieli, rozbudza zmysły i poczucie humoru.
Ma nieokiełznany temperament
i bezdyskusyjną siłę perswazji.
Pochodzi z Ameryki Łacińskiej, ale przetrwa w każdej strefie klimatycznej.

Nina Tomczak
Salsa jest popularnym na całym świecie tańcem latyno-amerykańskim o pochodzeniu karaibskim rozwiniętym szczególnie na Kubie i w Ameryce Południowej i odpowiadającym muzyce również nazywanej salsą.

SALSA FITNESS Zajęcia o charakterze tanecznym, połączenie aerobiku i kroków salsy. Jest to lekcja dla wszystkich tych, którzy przede wszystkim chcą się świetnie bawić tańcem i przy okazji ukształtować zgrabną sylwetkę.

Step to doskonałe zajęcia aerobowe. Cała lekcja zbudowana jest z układów choreograficznych wykonywanych na specjalnie skonstruowanej platformie. Ćwiczenia Step angażują szczególnie mięśnie pośladkowe oraz mięśnie ud. Trening jest wyjątkowo atrakcyjny ze względu na niezliczoną ilość kombinacji jakie można wykonać na stopniu. Treningi mają zróżnicowany poziom trudności: podstawowy, średni i zaawansowany

Trening zwiększający ruchomość stawów, poprawiający elastyczność mięśni, eliminujący napięcia. Powinien być niezbędnym dodatkiem do każdego intensywnego treningu.

TBC (Total Body Condition) jest odmianą aerobicu. Polega na kształtowaniu mięśni całego ciała przez ćwiczenia z wykorzystaniem step i układów choreograficznych oraz hantli. Trening przyspiesza metabolizm organizmu oraz sprzyja spalaniu tkanki tłuszczowej czego efektem jest piękna, smukła sylwetka i doskonałe samopoczucie. Skuteczność ćwiczeń TBC polega na wielu powtórzeniach ćwiczeń kształtujących pośladki, biodra, uda, ramiona, brzuch i biust.

Zumba to zainspirowana rytmami latynoskimi fuzja tańca i fitnessu. W doskonały sposób poprawia sylwetkę, polepsza naszą koordynację ruchową, a przede wszystkim poprawia nasze samopoczucie i dodaje wigoru. Poprzez proste kroki, układy choreograficzne i świetną muzykę spala się setki kalorii (400-600 kcal/h) . Gorące i dynamiczne rytmy: reggaeton, cumbia, salsa, merengue, samba, tango, taniec brzucha, flamenco rozweselą największego smutasa!!!

http://www.csir.pk.edu.pl/
Harmonogram.pdf