Praktyki letnie Citi „Your development starts here”

marzec 11, 2016

Zamieszczamy interesującą propozycję praktyk dla studentów:

Your development starts here
Chcesz rozwijać swoją karierę w sektorze finansów, ale brak Ci doświadczenia zawodowego? Program Letnich Praktyk w Citi Handlowy i Citi Service Center Poland to 2,5-miesięczna praktyka, podczas której zdobędziesz wiedzę i doświadczenie pod okiem indywidualnego opiekuna. Chcesz realizować ciekawe projekty w różnych obszarach (m.in. Bankowość, Finanse, IT, Marketing i wiele innych)? Aplikuj do 31 marca!
Program Praktyk Letnich skierowany jest do studentów od trzeciego roku studiów. Podczas trwania programu uczestnicy mają okazję realizować ciekawe projekty, poznać specyfikę pracy w bankowości oraz zbudować kontakty zawodowe w ramach Grupy Citi w Polsce (Citi Handlowy, Citi Service Center Polska, Dom Maklerski Citi Handlowy).
Każdy uczestnik programu zdobywa wiedzę i doświadczenie pod okiem indywidualnego opiekuna. Ponadto, studenci biorą udział w szkoleniu Orientation, podczas którego poznają historię, kulturę, organizację oraz zasady funkcjonowania Grupy Citi w Polsce. Oprócz tego uczestniczą w specjalnie przygotowanych dla nich szkoleniach oraz rozmaitych zajęciach integracyjnych. Na początku lipca dla praktykantów organizowany jest wyjazd integracyjny połączony z wolontariatem. W poprzednich latach uczestnicy programu nakręcili Libdub’a, videoblog oraz brali udział w projekcie Innowator.

Zobacz film uczestników XVIII edycji Programu Praktyk Letnich: https://www.youtube.com/watch?v=F1Faxz4FK1o

Dla kogo: studenci III-V roku studiów
Czas: 2,5 miesiąca
Rekrutacja: do 31 marca

W Citi Handlowy masz do wyboru odbycie praktyk w następujących departamentach i zespołach:
• Bankowość Detaliczna
• Bankowość Korporacyjna
• Operacje i Technologie
• Wsparcie, w tym marketing, komunikacja i PR, planowanie i strategia, wsparcie prawne, finansowe oraz z zakresu monitoringu zgodności

W Citi Service Center (Citibank International Ltd, Citibank Europe Plc) możesz odbyć praktykę w następujących obszarach:
• Operacje Bankowe (Warszawa)
• Operacje Bankowe (Olsztyn)
• IT – Technologie
• IT – Analiza
• Wsparcie, w tym HR, marketing i komunikacja, wsparcie prawne, finansowe oraz z zakresu monitoringu zgodności.

Uczestnicy Programu Praktyk Letnich zatrudnieni są na umowę o pracę i otrzymują wynagrodzenie.
Po zakończeniu programu czeka na nich wiele możliwości rozwoju – w zależności od osiągnięć zdobytych w trakcie odbywania praktyk, a także etapu studiów, na którym się znajdują.

Poznaj szczegóły Programu Praktyk Letnich:
http://www.citihandlowy.pl/poland/kariera/program-praktyk-letnich.htm