I Ogólnopolskie Forum Przedsiębiorczości Studentów z Niepełnosprawnościami

wrz. 11, 2015

Oficjalne zaproszenie na I Ogólnopolskie Forum Przedsiębiorczości Studentów z Niepełnosprawnościami w Katowicach

Organizacja Studentów Niepełnosprawnych Uniwersytetu Ekonomicznego we współpracy z Pełnomocnikiem Rektora ds. Osób Niepełnosprawnych Dr Marią Gorczyńską mają zaszczyt zaprosić na I Ogólnopolskie Forum Przedsiębiorczości Studentów z Niepełnosprawnościami, które odbędzie się w dniach 9 – 11 października 2015r. na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

W załączeniu przesyłamy zaproszenie, harmonogram oraz link do formularza zgłoszeniowego.
Jako organizatorzy zastrzegamy sobie prawo zmiany harmonogramu.
W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z organizatorami.

Zapraszamy serdecznie!

Pozdrawiamy,
Organizatorzy I OFPSN


Program-konferencji.docx