Kolejne warsztaty MCWP – 8 marca: „Przekuj porażkę w sukces!” – zaproszenie na warsztaty

lt. 25, 2013

Kolejne warsztaty dla studentów realizowane w ramach Międzyuczelnianego Centrum Wsparcia Psychologicznego – tym razem pt. „Przekuj porażkę w sukces” – warsztaty radzenia sobie z porażkami.

Warsztaty odbędą się 8 marca (piątek) w godzinach 11:00 – 15:00 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie – ul. Rakowicka 27, pawilon G, sala 11.
Zgłoszenia do środy 6 marca do godziny 12:00.

Warsztaty odbędą się pod warunkiem uzbierania się wystarczającej liczby osób – tj. min. pewnych 6 osób.
Formularz zgłoszeniowy i dodatkowe informacje o warsztacie oraz plakat w załączniku.
Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o wcześniejszy kontakt z Biurem ds. Osób Niepełnosprawnych Politechniki Krakowskiej.

Droga Studentko, Drogi Studencie,

Dążąc do obranego sobie celu niejednokrotnie ponosimy mniejsze lub większe porażki. Jak się nie zniechęcać i jak stawić im czoła?, są bowiem nieuniknione. Uważa się wręcz, ze nie ma sukcesów bez porażek. Porażka bowiem często pozwala dostrzec do tej pory niezauważone czynniki. Trzeba spróbować dostrzec jej pozytywne strony i możliwości jakie nam stwarza.

Jeśli chcesz się tego nauczyć, zrozumieć, iż porażka to nic innego jak tylko wyzwanie, któremu można stawić czoła, mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia.

Zapraszamy Cię do udziału w kolejnych bezpłatnych warsztatach realizowanych w ramach Międzyuczelnianego Centrum Wsparcia Psychologicznego. Tym razem pt. „Przekuje porażkę w sukces”; warsztaty radzenia sobie z porażkami. Taka tematyka jest rezultatem ankiety przeprowadzonej przed wakacjami, z której wynika, że temat ten jest dla Was wyjątkowo interesujący.

Dzięki tym warsztatom nauczysz się:
• praktycznie rozwiązywać problemy w kategorii wyzwań,
• poszukiwać pozytywnych aspektów sytuacji trudnej,
• koncentracji na zasobach zamiast brakach,
• pracy z indywidualnym problemem – bowiem sposób myślenia miarą sukcesu!

Warsztaty adresowane są do wszystkich zainteresowanych własnym rozwojem.

Osoba prowadząca:
Małgorzata Kulawik – psycholog, psychoterapeutka w trakcie szkolenia, na co dzień pracująca w konwencji Gestalt, założycielka Ośrodka Rozwoju i Terapii „Do Źródła”.

Warsztaty odbędą się 8 marca 2013 (piątek) w godzinach 11:00 – 15:00 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie – ul. Rakowicka 27, pawilon G, sala 11.

Osoby zainteresowane, posiadające orzeczenie, prosimy o zgłaszanie się do dnia 6 marca (środa) do godziny 12:00 do Biura ds. Osób Niepełnosprawnych UEK, osobiście – Pawilon D, pok. 20, telefonicznie – 12 293 51 19, 12 293 51 20 lub mailowo – bon@uek.krakow.pl
Koniecznym jest przesłanie lub dostarczenie osobiście uzupełnionego krótkiego formularza zgłoszeniowego (w przypadku przesłania karty zgłoszeniowej mailem podpis nie jest wymagany). Prosimy o informację nt. ewentualnych specjalnych potrzeb.

Warsztaty odbędą się pod warunkiem uzbierania się wystarczającej liczy osób (min 6 osób). W środę 6 marca po południu osoby, które zgłosiły się otrzymają potwierdzenie.

Można uzyskać certyfikat uczestnictwa (prosimy o zaznaczenie odpowiedniej opcji w formularzu).

Plakat oraz formularz zgłoszeniowy w załączniku.

Drobny poczęstunek zapewniony.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

Marek Świerad

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
ul. Rakowicka 27
31-510 Kraków
tel. 12 293-51-20
tel./fax 12 293-51-19
e-mail: bon@uek.krakow.pl

Załączniki:
Formularz zgloszniowy.doc
Formularz zgloszniowy.pdf
konspekt.doc
konspekt.pdf
Plakat.doc
Plakat.pdf