SIDEBAR
»
E
R
VIII szkoleniowo – sportowe Lato pod Żaglami w Żywcu 04-18 sierpnia 2017 r.
Kwi 27th, 2017 by ZSN

VIII szkoleniowo – sportowe Lato pod Żaglami w Żywcu 04 – 18 sierpnia 2017 r.

Ośrodek: OŚRODEK SZKOLENIA ŻEGLARSKIEGO CENTRUM SPORTU i REKREACJI POLITECHNIKI KRAKOWSKIEJ, 34-300 Żywiec, ul. Św. Wita 73; tel. (0-33) 861 49 40
• Koordynator obozu: Monika Pyrczak-Piega, tel: 533 281 283
• Podmiot formalny realizujący wpłaty, spinający finansowo obóz: Centrum Sportu i Rekreacji Politechniki Krakowskiej
• Rekrutacja na obóz: do dnia 9 lipca 2017 lub do wyczerpania miejsc. BARDZO PROSIMY O SYSTEMATYCZNE ZGŁASZANIE UCZESTNIKÓW PRZEZ POSZCZEGÓLNE BON-y. Prosimy nie czekać ze zgłoszeniami do ostatniej chwili – decyduje kolejność zgłoszeń – mamy określoną liczbę miejsc.
• Uczestnicy będą wpłacać pieniądze na konto Centrum Sportu i Rekreacji PK. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, uczestnik otrzymuje fakturę , która jest wysyłana na jego adres podany przy przelewie.
• Uczelnia otrzymuje fakturę wystawioną przez CSiR PK, w treści ustalonej z poszczególnymi BON – ami.
• Domki są w pełni dostosowane dla osób z dysfunkcją narządu ruchu.
• Rekrutacja uczestników na obóz odbywa się na podstawie kwalifikacji lekarza.
• Na czas obozu uczestnicy mają wykupione ubezpieczenie NNW.

Do dyspozycji: nowe domki w pełni dostosowane do potrzeb osób z dysfunkcją narządu ruchu, stołówka – sala kominkowa, sala do zajęć edukacyjnych, mini kawiarenka, korty tenisowe, boiska sportowe, sala TV.

Ośrodek znajduje się nad Jeziorem Żywieckim.
Na terenie ośrodka znajduje się: plaża, przystań z wypożyczalnią sprzętu pływającego (rowery wodne, łodzie wiosłowe, kajaki, jachty), miejsce na ognisko, teren rekreacyjny – ośrodek otacza las i jezioro.

Program i kadra: W trakcie obozu odbędzie się szkolenie żeglarskie prowadzone przez specjalistów. Kurs obejmuje:
• zajęcia teoretyczne – wykłady z różnych dziedzin wiedzy żeglarskiej – średnio co drugi wieczór,
• zajęcia praktyczne na trzech rodzajach jachtów (trener wielki, sasanka, tango) – na jachtach jesteśmy 2 x dziennie (przed południem i popołudniu – łącznie ok. 5 godzin) – w zależności od warunków atmosferycznych
• szkolenia z zakresu:
o pierwszej pomocy,
o doradztwa zawodowego (dokumenty aplikacyjne, rozmowa kwalifikacyjna),
o mini kurs języka migowego,
o metody radzenia sobie ze stresem,
o Komunikacja werbalna i niewerbalna, bariery komunikacyjne, czyli co przeszkadza w rozmowie,
o Zarządzanie sobą w czasie.
• indywidualne konsultacje z psychologiem i doradcą zawodowym – według potrzeb uczestników.

Zapraszamy także osoby posiadające już patent do doskonalenia umiejętności żeglarskich.

Oprócz szkoleń w planie:
• wieczory filmowe, spotkania przy kominku, wycieczka do Muzeum Browaru Żywieckiego, wycieczka do parku miejskiego, spacery, zajęcia sportowe – kajaki, rowery wodne, tenis, unihokej, siatkówka, piłka nożna, tenis stołowy i wiele innych atrakcji.
• Przy zebraniu odpowiedniej liczby uczestników możliwość udziału w zewnętrznym egzaminie na patent żeglarski
Kadrę turnusu stanowią: koordynator turnusu (psycholog, doradca zawodowy), pielęgniarz, trenerzy szkoleń, instruktorzy szkolenia żeglarskiego.

Dojazd: organizatorzy zapewniają transport autokarem (z Krakowa na miejsce obozu i z powrotem do Krakowa).

Koszt: 1800 zł od osoby
Wszelkie informacje szczegółowe na temat numeru konta do wpłat przekażemy w późniejszym terminie.

Do zgłoszenia wymagane są:
– karta zgłoszeniowa uczestnika z potwierdzeniem z BON macierzystej uczelni,
– karta zdrowia, z adnotacją lekarza, że osoba może być uczestnikiem obozu żeglarskiego,
– ksero orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Skany dokumentów prosimy przesyłać na adres mailowy: monika.piega@upjp2.edu.pl
Oryginały dokumentów prosimy składać osobiście lub przesyłać na adres:
Monika Pyrczak-Piega
Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych
Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
Ul. Franciszkańska 1

Wersja do pobrania:
Wersja PDF: 2017_VIII_Integracyjny_Oboz_Zeglarski_w_Zywcu.pdf

Wersja DOC (Microsoft Word): 2017_VIII_Integracyjny_Oboz_Zeglarski_w_Zywcu.doc

Zostań Wolontariuszem Światowych Dni Młodzieży
Cze 26th, 2015 by ZSN

Bieg Kościuszkowski 2015
Kwi 20th, 2015 by ZSN

Kliknij, aby powiększyć wybrane zdjęcie.

XXXVIII Bieg Kościuszkowski
Kwi 7th, 2014 by ZSN

Dziękujemy Uczestnikom!

Spotkanie opłatkowe
Gru 1st, 2013 by ZSN

Biura ds. Osób Niepelnosprawnych
oraz Zrzeszenia Studentów Niepełnosprawnych
krakowskich uczelni serdecznie zapraszają na

Spotkanie Opłatkowe,
które odbędzie się w dniu 16 grudnia 2013 o godz. 18:00 w Auli Głównej AGH
przy al. Mickiewicza 30 (budynek A-0, I piêtro)

Spotkanie umili występ uczelnianego chóru AGH Con Fuoco oraz poczęstunek.

Prosimy o potwierdzenie przybycia do 12 grudnia 2013 r. drogą e-mail bonpk@interia.pl
Read the rest of this entry »

»  Substance:WordPress   »  Style:Ahren Ahimsa