SIDEBAR
»
S
I
D
E
B
A
R
«
Życzenia na Boże Narodzenie
Grudzień 19th, 2013 by ZSN

Przyszła nareszcie chwila ciszy uroczystej,
Stało się – między ludzi wszedł
Mistrz – Wiekuisty

Cyprian Kamil Norwid

Choinka, opłatek, siano, blask świec – i my, wreszcie spokojni, radośni, życzliwi i wybaczający sobie i innym. Wykorzystajmy ten wspaniały Czas Świąt Bożego Narodzenia najlepiej, jak umiemy; znów śmiejmy się jak dzieci, patrzmy życzliwie na świat wokół nas i cieszmy się z cudu, jakim jest życie.

A w Sylwestrową Noc, patrząc z optymizmem w Nowy 2014 Rok, życzmy sobie dobrych, pełnych sukcesów i uśmiechniętych dni i miesięcy. I spróbujmy zatrzymać w sobie to Piękno wspólnie spędzonych chwil na długi, długi czas …

Jan Ortyl
Pełnomocnik Rektora PK
ds. Osób Niepełnosprawnych


Comments are closed

»  Substance:WordPress   »  Style:Ahren Ahimsa